Cześć tu Justyna!

Dyplomowany Dietetyk

Odkryj ze mną Nowy kulinarny styl życia. Pomogę Ci wcielić to w życie. W prosty sposób i bez wielkiego nakładu pracy, pokażę Ci, jak żywić się zdrowo, smacznie i skutecznie. Jestem dietetykiem, poznałam temat jedzenia od strony rolnika, kucharza i jako wolontariusz w wielu projektach związanych z jedzeniem. Od 20 lat w temacie jedzenia: gotuję, tworzę receptury i układam jadłospisy. Jestem absolwentką po Wydziale dietetyki w zakresie planowania żywienia jak i licznych kursach w zakresie dietetyki sportowej. 

Plan posiłków

 

Posiadanie planu posiłków może oznaczać tydzień domowych posiłków zamiast tygodnia chaotycznego jedzenia na mieście lub zakupów żywności przetworzonej, ale nie oznacza to, że musisz sama to planować. Jedną z lekcji, którą nauczyłam się jako przedsiębiorca, jest to, że nie mogę zrobić wszystkiego, a gdybym a gdybym spróbowała to zrobić, to stracę zdrowy rozsądek!

Uwielbiam planować cotygodniowe posiłki i przygotowywać indywidualne diety. Dzięki uproszczonej liście rzeczy do zrobienia możesz, bardziej skupić się na rzeczach, które kochasz, czy to spędzaniu więcej czasu z rodziną, sport czy oglądaniu najnowszego programu w serwisie HGO czy Netflix (bez osądzania).

Jeśli jesteś podobna do mnie i nie chcesz już tego wszystkiego robić (zwłaszcza żmudnych zadań, takich jak planowanie posiłków i tworzenie listy zakupów), zachowaj swej zdrowie psychiczne dzięki bezpłatnej próbnej wersji planu posiłków.

 

CEL

Zbilansowana dieta wyzwala nas, pozwala na autonomię, podnosząc skuteczność naszych działań. Dlatego szkoda twoich pieniędzy na nieprzemyślane zakupy. Potrzebujesz właściwą dietę, odżywić komórki, wzmocnić geny i osiągnąć swój komfort życia

Droga

Wypracowany wspólnie plan może dać ci komfort jedzenia w domu zamiast tygodnia chaotycznego zapychania się na mieście lub zakupów niezdrowej żywności przetworzonej. Żyj swoim życiem, a nie dietą.

wynik

Osiągnij swój kulinarny sukces, schudnij, naucz się gotować i poczuj radość życia.  Rozpocznij swój nowy , wymarzony, kulinarny styl życia. 

Dlaczego GastroSukces?

 

Kiedy zakładałam Gastro sukces czułam mocno i wyraźnie, że to będzie miejsce, w którym będę mogła pomagać innym kobietom, aby żyć zdrowiej, świadomiej i oszczędniej. Wiedziałam, że chcę skupić się na edukacji i gotowaniu w domu, czymś co pasjonuje mnie od dziecka.

Postanowiłam poświeć rok na to, aby przeprowadzić badanie rynku. z serii „Co powstrzymuję ludzi przed gotowaniem w domu?” Moje analizy zaprowadziły mnie do gotowania w formie cateringu, aby móc znaleźć dokładną odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Podejmowałam pracę albo prosiłam kolegów z branży gastro, aby przygotowali catering pod zamówienia zgodnie z moim propozycją menu. Wiele się nauczyłam pracując nocami, aby jedzenie było świeże, z odpowiedniego źródła w kuchniach, ale najbardziej odkrywczym wynikiem badania jaki uzyskałam w tym czasie, było to, że bez względu na płeć, wiek lub dochód., prawie każdemu brakowało tych samych rzeczy: czasu, umiejętności noża i pewności siebie w kuchni.

Każdy chce gotować i wie, że to najzdrowszy wybór, ale po prostu nie ma na to czasu. Dodatkowo bez odpowiednich umiejętności posługiwania się nożem wszystko trwa dłużej niż jest to konieczne, co przyczynia się do tego, że czujemy się dość niepewnie w kuchni. Brzmi znajomo?

Dlatego właśnie opracowałam autorski system planowania żywienia wypełniony gotowymi przepisami i praktycznymi wskazówkami, które ułatwiają ogarnięcie chaosu żywieniowego praz opanowanie żywienia. Zapraszam cię TUTAJ, gdzie znajdziesz mój autorski produkt, który powstał z moich potu, łez i krwi.    

 

Plan roczny

 

 75 zl/miesiecznie

Plan miesięczny

 

89 zl/miesięcznie